Czas i koszty dostawy
Czas produkcji i dostawy:
 
Każda zamówiona postać z działu postacie i postacie reklamowe, jest przez nas produkowana i wysyłana do 48h po zakupie.
Większość gotowych zamówień wysyłana jest następnego dnia roboczego ale trzeba się liczyć z sytuacją, że może to zająć dzień dłużej (szczególnie w okresach przedświątecznych). W przypadku gdy bardzo zależy Państwu na czasie, można skorzystać z opcji EXPRESS24 (suwak przy wyborze opcji produktu). Wtedy wysyłka jest realizowana następnego dnia roboczego. 
 
Korzystamy z usług firmy DPD w opcji standard. W zależności od adresu odbiorcy paczki są dostarczane w ciągu 1-2 dni roboczych (95% dochodzi na następny dzień)
 
Postacie z własnego projektu- w przypadku zakupu i dostarczenia poprawnych plików produkcyjnych j.w. W przeciwnym wypadku dochodzi czas korespondencji mailowej w której czekamy na ew. korekty plików ze strony klienta. Produkcja i sama wysyłka 1-2 dni.
 
Postacie z własnego zdjęcia i postacie bez plików- po zakupie, przesłaniu lub opisaniu co mamy dla Was przygotować, grafik wysyła propozycje standu następnego dnia roboczego. Produkcja i wysyłka 1-2 dni.
 
Kosz dostawy:
  1. Kurier 1/2- 35 zł postacie są zgięte w połowie i dzielone w przypadku płyty drzewnej HDF

Postać kartonowa- bigowana w połowie + tylna podpora również bigowana.

Postać HDF- dzielona do wysyłki 

 2. Kurier duża paczka- 69 zł postać pakujemy w całości. Paczki mają ok 195 x 95 cm. Nie ma łączeń ani bigów. Niestety z uwagi na wzrost cen dużych przesyłek u przewoźników cena przesyłki postaci w całości znacząco wzrosła. Jest to paczka dużych rozmiarów. 

Uwaga! Do jednej paczki mieszczą się 2 szt. postaci. W przypadku zamówienia większej ilości system doda dodatkowe wysyłki.

3. Kurier pobranie- 76 zł za postać płacimy kurierowi przy doręczeniu przesyłki. Duży gabaryt

4. Dostawa Agrafka 24H- 80 zł  standy przywozimy naszym transportem do 24 godzin od zamówienia. Warszawa i okolice (1 i 2 strefa).

5. Odbiór osobisty z opakowaniem wysyłkowym- 20 zł  postacie po zakupie można odebrać w naszej siedzibie (Warszawa). Postać jest zapakowana w bezpieczny karton. W przypadku zamówienia kokardy prezentowej, jest naklejona na opakowanie. Tylko przelew. Nie obsługujemy płatności przy odbiorze osobistym. https://goo.gl/maps/ZzkcyMoTm7Uujb7z7

Do jednego kartonu możemy spakwoać max 2 standy. Przy zakupie większej ilości doliczana jest opłata za opakowanie.

6. Odbiór osobisty- 0 zł  postacie po zakupie można odebrać w naszej siedzibie (Warszawa). Tylko przelew. Nie obsługujemy płatności przy odbiorze osobistym.

https://goo.gl/maps/ZzkcyMoTm7Uujb7z7

 

Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi do 3-4 dni roboczych (gotowe postacie). Przy produktach na zamówienie czas może się wydłużyć.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl